logo-samandehi راهنمای نماینده خریدار

این طرح برای کسانی است که تمایل دارند واسطه بین یزد گلچین و خریدار اصلی باشند .


1 - تعهد نماینده خریدار ، خدمت رسانی خیرخواهانه برای افزایش رفاه عمومی در مسیر ارتباط مطلوب خریدار با سایت و تداوم آن می باشد .

2 - نماینده خریدار پس از تنظیم قرارداد همکاری الکترونیکی در سایت اقدام به تشکیل گروه مصرف کننده می نماید و مشخصات افراد گروه خود را از طریق باشگاه مشتریان سایت یزدگلچین اعلام می کند .

3 - هر خریدار که زیر نظر نماینده خریدار از سایت خرید می کند و توانایی خرید از سایت را داشته باشد می تواند سفارش خود را مستقلا" در سایت ثبت نماید ولی اگر در این امر تسلطی نداشت این امر را به نماینده خود واگذار می کند در اینصورت نماینده خریدار سفارشات خریدار را با نام و مشخصات او در سایت ثبت می کند و کد رهیگیری را در صورت لزوم به او می دهد . پس از آن یزدکلچین جهت تحویل کالا به خریدار با نماینده خریدار ارتباط برقرار می کند .

4 - نماینده خریدار باید گروه مصرف کنندگان خود را رهبری کند تا همه در مقطع زمانی خاص اقدام به ثبت سفارش نمایند تا در ارسال کالا بصورت هماهنگ اقدام شود .

5 - در صورتی که خریدار ، تحویل درب منزل و یا تحویل درب محل کار را انتخاب کرده باشد ، نماینده خریدار می تواند خود در تحویل کالا اقدام کند وجه فاکتور را جهت تسویه حساب و انتقال به یزد گلچین دریافت نماید و یا ارسال کالا را به سایت بسپارد .

6 - در صورتی که خریدار تحویل درب بازرگانی را انتخاب نموده باشد می بایست خریدار با هماهنگی های قبلی در زمان تعیین شده سریعا" به آدرس بازرگانی مراجعه و پس از تسویه کامل کالای خود را تحویل گیرد . در این حالت مبلغ کرایه پیک اضافه شده در فاکتور از کل فاکتور کسر و مابقی وجه تسویه می شود .

7 - اگر شرکت و مؤسسه معتبری تمایل دارد کارکنان خود را برای خرید از یزدگلچین معرفی نماید و وجه فاکتور ها را خود بصورت مدت دار پرداخت کند و یا چکهای کارکنان خود را تحویل دهد ، می تواند به عنوان نماینده خریدار در سایت قرارداد همکاری تنظیم نماید . در چنین حالتی کالا به محل شرکت ارسال و توسط کارفرما بر اساس فاکتورها ی ثبت شده در سایت بین کارکنان توزیع می شود . ( قابل ذکر است برای سهولت کار ، شرکت یا مؤسسه می تواند سفارشات کارکنان را جمع آوری و خود بصورت یک فاکتور واحد ثبت سفارش نماید . )

8 - مطالعه دقیق قسمت قوانین و مقرارات قبل از خرید توصیه می شود .

9 - آموزش ویدیوئی روش خرید از سایت یزدگلچین در صفحه آموزشگاه یزد گلچین قابل استفاده است .

10 - لینک قرارداد همکاری و بررسی کد رهگیری نماینده خریدار در صفحه اصلی سایت قابل استفاده است .

11 - شرایط خاص در تنظیم قرارداد بصورت تبصره قابل مذاکره خواهد بود .

* نماینده خریدار لازم است ابتدا یک شماره تلفن همراه و یک پیام رسان ( تلگرام یا ایتا ) جهت ارتباطات کاری به سایت معرفی کند .

امید است همکاری مستحکم و صمیمانه ای در قالب صداقت و درستی پایه گذاری شود .

با تشکر از توجه شما .